۱۴۰۱ سه شنبه ۷ تير
1396/04/28 برگزاري مسابقات ساخت بتن با استحكام بالا
برگزاري مسابقات ساخت بتن با استحكام بالا

اولين دوره مسايقات بتن دانشگاه صنعتي بيرجند، با عنوان ساخت بتن C30با رويكرد اقتصادي و اجرايي توسط گروه عمران و مساعدت شركت بنياد بتن خراسان و مديريت محترم فرهنگي و اجتماعي دانشگاه، در تاريخ اول خرداد 96 برگزار گرديد.

به گزارش اداره روابط عمومي، مهدي غريبي دانشجوي مهندسي عمران و مسئول برگزاري اين مسابقات در خصوص روند برگزاري اين رقابت‌ها اعلام داشت: از تاريخ بيستم تا بيست وپنجم ارديبهشت‌ماه، ثبت‌نام از تيم‌ها صورت گرفت و تيم‌ها‌ از تاريخ بيست و پنجم ارديبهشت ماه، شروع به ساخت نمونه آزمايشي كردند. اين مسابقه در سه مرحله برگزار شد و داوري آن را دكتر منصور باقري، استاديار گروه مهندسي عمران و مهندس غيرتي، نماينده شركت بنياد‌بتن خراسان برعهده داشتند.

در مرحله اول مسابقه، دانش فني شركت‌كنندگان با برگزاري آزمون كتبي در تاريخ 31 ارديبهشت سنجيده شد.

درمرحله دوم، شركت‌كنندگان اقدام به ساخت نمونه اوليه خود با مصالح يكسان درتاريخ 1 خرداد در محل آزمايشگاه تكنولوژي بتن گروه عمران نمودند. گروه‌هاي شركت كننده، پس از ساخت بتن و مورد تاييد قرار گرفتن اسلامپ توسط داوران، اقدام به نمونه‌گيري كردند.

خاطر نشان مي‌گردد مرحله سوم مسابقه با انجام آزمايش مقاومت فشاري، در سن 28 روزگي نمونه‌ها، در تاريخ 29 خرداد، با حضور داوران و سرپرست تيم‌ها در محل آزمايشگاه تكنولوژي برگزار خواهد شد.

در نهايت با محاسبه امتيازات توسط داوران، سه تيم برتر كه بيشترين امتياز را كسب كرده­اند، معرفي شده و جوايزي به آنها با همكاري شركت بنياد‌بتن خراسان و مديريت‌فرهنگي دانشگاه تعلق خواهدگرفت.

تيم‌هاي برتر براي شركت در مسابقات استاني و كشوري، از سوي مديريت‌فرهنگي دانشگاه و شركت بنياد بتن خراسان مورد حمايت قرار خواهند گرفت.

 
 
 
تعداد بازدید: 1657
کلمات کلیدی: دانشگاه صنعتي بيرجند , مسابقات بتن
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

اطلاعات تماس


نشانی: بیرجند، میدان ابن حسام، بلوار صنعت و معدن
دانشگاه صنعتی بیرجند
کدپستی: 9719866981
شماره تماس: 05632391222
دورنگار: 05632252025
رایانامه:
ساعت کاری: 7 الی 15

دسترسی سریع


روابط عمومی
معاونت آموزشی
معاونت پژوهش و فناوری
معاونت فرهنگی و اجتماعی
معاونت دانشجویی
معاونت اداری و مالی
دفتر حراست دانشگاه
دفتر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه

پیام ریاست


"در روزگار فعلی نیز جریان‌های دانشجویی با درک و تحلیل هوشمندانه از شرایط جامعه، ناظر بر تحولات بین‌المللی و منطقه‌ای و با دیدگاهی تحلیل‌گر و با روحیه‌‌ای نقاد بر بستری از عقلانیت، صداقت و اعتدال برای ساخت کشوری توسعه یافته در مسیر اخلاقیات گام برمی‌دارند."
بخشی از پیام ریاست دانشگاه به مناسبت روز دانشجو 16 آذر 1397

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به دانشگاه صنعتی بیرجند می‌باشد
Powered by DorsaPortal